Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує долучитися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок» задля спільної перемоги на екологічному фронті. Кожен український школяр та його родина, освітяни та активні громадяни з усіх областей України та за кордоном вже сьогодні можуть стати на шлях екосвідомості, врятувати свою країну та цілу планету від глобальної катастрофи – тотального забруднення пластиком.
З 3 квітня я по 12 травня 2023 року шийте багаторазові торбинки з вживаних речей, користуйтесь ними в побуті, надихайте своїми діями оточуючих, рятуйте планету від надмірного засмічення пластиком починаючи зі своєї родини. Зробіть фото/відео вашого виробу, опублікуйте у соціальних мережах та відмічайте організаторів.
Технічні рекомендації з пошиття власного мішечка
Мішечок — це торбинка, виготовлена власноруч з тканини. Рекомендовано використовувати матеріали які вже були у вжитку (старий одяг, штори тощо). Така річ сприяє економії грошових коштів споживача шляхом її багаторазового використання і відмови від споживання одноразового пакування.
Тканинний мішечок із зав’язками – це універсальне пакування практично для всього, починаючи з маленьких ювелірних прикрас, фруктів і закінчуючи об’ємними наборами з кількох предметів.
Для виготовлення мішечка слід підготувати:
тканину (можна використати старі простирадла, одяг тощо);
нитки в колір або контрастні (згідно з планами майстра чи майстрині);
голку, ножиці та сантиметрову стрічку;
гарний шнур або стрічку;
декоративні елементи: аплікації, намистини, нитки для вишивання й інші матеріали;
Розмір не менший формату А5 (готовий мішечок);
Форма мішечка – це зазвичай прямокутник. Довжина його сторін варіюється в залежності від того, який розмір виробу запланований. Обрану тканину для мішечків дуже зручно розкроювати. Якщо майстру(ині) потрібно кілька однакових виробів, можна прискорити процес, автоматизуючи кожен етап. Наприклад, слід виділити відразу декілька прямокутників, потім їх намітити на тканині, зшити, попрасувати та додати зав’язки-шнурки. Якщо мова йде про виготовлення вишитих торбинок, то про декор слід подбати ще до того, як зшити мішечок із зав’язками. Вишивку виконують на викроєному прямокутнику, інакше потім це буде робити дуже незручно.
Вибір матеріалу. Перед тим як зшити мішечок з зав’язками, треба визначитися з тканиною. Пошити мішечок можна практично з будь-якої тканини – бавовна, льон, вовна або синтетика. Зараз в магазинах продаються найрізноманітніші матеріали з дивовижним забарвленням. Або ж краще перешити зі старих, вживаних речей (футболки, сорочки, зламаної парасольки).
Насамперед слід оверлочити прямокутник по всьому периметру. Далі потрібно скласти його навпіл (або поєднати два однакові прямокутники, якщо викроїти один великий не вдалося) і зшити з боків. У тому випадку, коли поєднують дві деталі, зшивають три сторони: боковини та дно. Виконуючи цей етап, слід звернути увагу, що рядок закінчується на відстані 5-6 см від краю. Оверлочні, але незшиті між собою краї підгортають всередину і загладжують праскою.
Виготовлення зав’язок. У тому випадку, якщо майстру чи майстрині не вдалося знайти відповідні за кольором або структурою стрічки, йому(їй) доведеться шити зав’язки самостійно. Для цього слід викроїти стрічку шириною три сантиметри (довжина залежить від розміру мішечка). Послідовність подальшої роботи: підвернути та підшити краї. Загинати слід не менше одного сантиметра, а складку прокладати дуже близько до краю. Далі смужку тканини складають навпіл і пропрасовують.
Розгорнувши її, можна побачити чітку лінію згину. Обидва краї складають до центру і запрасовують в такому стані. Якщо це важко зробити і стрічка постійно розгортається, можна наметати шви, а намітку видалити пізніше, після прасування. Заготівлі складають вздовж запрасованого згину і прострочити. Тут також потрібно старатися, щоб шов максимально близько підходив до краю. Ось і готова зав’язка. Її протягують в мішечки та роблять вузлики на кінцях.
Організатор проєкту – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine». Проєкт відбувається за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти.
Екологічно відповідально до Перемоги!
Більше деталей щодо конкурсу в новинах на сайті http://schoolrecyclingworld.org/
Підсумки участі у проектах шкільних євроклубів Представнийтва ЄС в Україні 2022 року.
Дякую усім євроклубівцям за активну участь, а особливо
Польшину Олександру
Цимбалі Олегу
Заяць Анастасії
Чумаченко Марії
Григрор`євої Ярославі
Болдадоковій Анні
учням 9 - класів за "Європейський випускний"
Іванову Кирилу
Запрошую до участі у конкурсі "Адвент відеокалендар" - проект від Асоціації євроклубів Нікополя
1 грудня 2022 року
Дивиться повідомлення на сторінці фейсбук
Запрошую до участі у першому Чемпіонаті Євроклубів Представницва ЄС в Україні усіх євроклубівців та учнів ліцею!
Запрошую до участі у ІІ Всеукраїнському творчому фестивалі до Дня Європи "Єврофест -2022 "
"Європа - наш спільний дім.Спільне сьогодення.Спільні цінності.Спільне майбутнє"
Творчий фестиваль проводиться у м.Кропивницьке
Номінації:
1. Конкурс "Квіз країнами Європи"
2.Конкурс інтернет - мемів "Різні обличчя Європи"
3.Конкурс постерів "Європейське Майбутнє України"
4.Конкурс світлін "Європа - наш спільний дім"
5.Конкурс коміксів "Європейські цінності в дії"
6. Конкурс "Відеопоезія"
Участь у проекті шкільних євроклубів України 2020-2021 навчальний рік
" Аква -віта-європейський екологічний пріорітет"
( спільний проект з євроклубом "Сузір`я " с.Піддубці Волинська область)
Щорічно у першу суботу липня відзначається Міжнародний день Дніпра. Це важлива водна артерія нашої країни. Тому євроклубівці - партнери проєкту "Аква віта - європейський екологічний пріоритет" не оминули увагою таку важливу подію.
Конкурс проєктів євроклубів-2021
1. Мета і завдання реалізації проєктів євроклубів
Метою реалізації проєктів євроклубів є поширення серед учнів та молоді знань і навичок, які
сприятимуть формуванню громадянської культури на основі європейських цінностей та принципів.
Завданнями реалізації проєктів Євроклубів є:
- поширення серед учнів, молоді знань та розвиток навичок, які стосуються європейських
цінностей та принципів, пріоритетних напрямів європейської політики та співробітництва
ЄС з Україною;
- проведення заходів, під час яких учнів та молодь демонструють здобуті знання і навички
серед місцевої громади;
- обмін кращими практиками між євроклубами, сприяння створенню та розвитку нових
Євроклубів, популяризація діяльності Євроклубів;
- посилення співпраці між євроклубами та іншими Мережами ЄС
.
Стартувала нова вікторина 2020 від Представництва ЄС в Україні. Запрошую взяти участь
День Європи 2019 року
Всеукраїнський проект шкільних євроклубів
2019-2020 навчальний рік
До проєкту «Флагмани змінюють доручення» Євроклубу «Сузір’я» села Піддубці на Волині долучилися євроклубівці селища Черкаського Дніпропетровської області на чолі з керівником Рудою Тетяною. По всій Україні ми збираємо історію цікавих людей, які мають європейський досвід навчання чи роботи в Європі. Євроклубівці Дніпропетровщини познайомилися з напрочуд цікавою особистістю, героїнею нашого інтерв'ю. Знайомтеся - Хільман Ніна Олексіївна, випускниця Вінницького педінституту ім. М.Островського, Дніпропетровського національного університету, вчитель української мови та літератури Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
https://euroquiz.org.ua/network-eu/news/view/1440
Вітаю з Перемогою у конкурсі шкільних євроклубів України від Представництва ЄС в Україні.
Наш проект "Європа - це наш спільний дім" - є переможцем серед 20 євроклубів в Україні та 4 серед євроклубів Дніпропетропетровщини.
Стартувала Євровікторина 2019. Запрошую усіх прийняти активну участь.
https://euroquiz.org.ua/euroquiz?ref_uid=21554
У жовтні 2018 року Представництво Європейського Союзу в Україні розпочало новий проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в
Україні». Виконавцем проекту є громадська організація «Фундація «Відкрите суспільство». Керівник проекту з боку Представництва ЄС - радник з питань преси та інформації Вікторія
Давидова.
Проект триватиме один рік і спрямований на сприяння співпраці між різними мережами ЄС та розвитку їх спільної
діяльності.
Запрошую усіх учнів взяти участь у вікторині, яка розпочнеться у грудні 2018 року, а також Конкурсі проектів для євроклубів України
2018 й рік Рік культурної спадщини (Year of Cultural Heritage).
З такою ініціативою виступила ініціативна група на чолі з членом Єврокомісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Тібор Наврачічем, і її підтримав Європарламент, Рада ЄС і голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер. Цей масштабний проект допоможе донести до великої кількості людей про багатющу європейську культурну спадщину, аби вони дізналися про неї, оцінили це багатство, допомогли його зберегти і примножити.
Культурною столицею Європи у 2018 році буде столиця Мальти Валетта , а також місто Леуварден на півночі Нідерландів.
Запрошую здійснити віртуальну подорож.
12 січня розпочинається четверта щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС в Україні. Перевірте свої знання про Європу та змагайтесь за сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні: флешки, футболки, кепки та багато іншого.
Вікторина проходитиме в п’ять етапів з січня по квітень 2018 року. За успіхи в проходженні вікторини будуть нараховуватись бали, які ви зможете обміняти бали на численні сувеніри, а 100 найкращих гравців у кожній категорії отримають спеціальні подарунки.
заходьте і спробуйте свої сили за адресою http://euroquiz.org.ua/euroquiz
Цього року Євровікторина розділена на дві категорії питань: для учасників до 14 років та тих, хто старших за цей вік. Щоб завершити вікторину потрібно відповісти за 5 раундів принаймні на 75 питань для учасників до 14 років та на 100 питань для тих, хто старший 14 років.
Усі без виключення учасники, які пройдуть 5 раундів вікторини, зможуть отримати електронний сертифікат про участь у Євровікторині і дізнатися нові вражаючі факти про ЄС.
Реєструйся, грай, вигравай!
Увага! Тиждень Європи в школі.
Протягом тижня з 16 по 20 травня запрошуємо усіх учнів прийняти активну участь у конкурсах, вікторинах, присвячених європейської тематики.
2016 рік – рік англійської мови, крок до Європи
Увага! З 12 по 21 травня 2015 року в школе проводиться Декада євроінтеграції України до Євросоюзу. Запрошуємо учнів школи прийняти активну участь у всіх запланованих заходах!
27 листопада 2014 р. чергове засідання євроклубу "Толерантнісь" Запрошує усіх бажаючих учнів школи!
Толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди в сім'ї, колективі та суспільстві. Адже соціальні взаємовідносини постійно змінюються, породжуючи то гармонію, то однобічну перевагу, а то й зіткнення безпосередніх інтересів. У різних людей — різні погляди на життя, працю, кохання, тощо.-Чи завжди ми поважаємо думки, погляди інших? Як треба поважати інших? Чи треба прагнути, щоб інша людина сприйняла ваші погляди? Проявляти нетерпимість чи бути толерантним?
Увага ! 25вересня 2014 року засідання Євроклубу до Дня Європейських мов.
На засіданні клубу Уханова Тетяна, учениця 10
класу, нагадала присутнім, чому саме 26 вересня відзначається день іноземних мов. Було проведено конкурс "Кращій перекладач"
A song of love
Love reckons by tame-
Its May days of delight
That pass beyond our sight.
Love reckons not by time –
Its moments of despair
Are years than March like prisoners,
Who drag the chains they wear.
Love counts not by the sun-
It hath no measurements
Of height,or depth, or space,
But yet within a little grave
Of oft hath found a place.
Love is its own best law-
Its wrong seek no redress;
Love is forgiveness-
And it only knoweth how to bless.
Unknown English write.
Пісня кохання
Кохання не рахується із часом,
І швидше ніж, спадаючі зірки
Воно приходить, не помітне оком,
Породжує кохання іскорки.
Кохання не рахується із часом –
Стаєш ти в’язем дивної краси,
Коли в хвилини розпачу покосом
Тягнуть тебе кохання тягарі.
Кохання не рахується із сонцем –
Воно не має міри довжини,
Як промінь сонця у віконці
Розтопить воно чари крижани.
Кохання – це закон;
Кохання – це прощення;
Зробивши вистріл , купідон.
Дає тобі Благовіщеня.
Воронов Олексій, учень 10 класу.
Песня о любви
Нет, время, не считай любовь!
Ведь это тихий майский день.
Он ярче звезд и слаще снов,
Что по утрам уходят в тень.
Нет, время , не считай любовь!
Здесь есть отчаянные вздохи марта.
Он нам глаголет: «Я готов
Искать любви словно по карте».
Не придавайте чувствам дат,
Размеров и высот. Им не ищите
Объяснений, хоть им и беды все грешат.
Но вы любите, радуйтесь, цените.
Цените день, и каждое мгновенье,
И каждый взгляд родимых глаз.
Ведь песни здесь, сердец биение-
Они для вас, для вас, для вас!.
Бєлозьорова Олеся, учениця 10 класу
Увага! Готуємося до шкільного фестивалю:
"Подорож казками Європи"
"Французька весна"
26 квітня 2013 року в місті Дніпродзержинськ відбувся обласний єврофорум в рамках Всеукраїнського проекту «Підтримка регіональних євроклубів в Україні»
Тема: «Європейські цінності: панорама поглядів»